II Ogólnopolski Plebiscyt/4.07.2014

II Ogólnopolski Plebiscyt/4.07.2014

Lista Laureatów
II Ogólnopolskiego Plebiscytu Gospodarczego
Euro-Gmina Euro-Powiat Euro-Partner

1. NAGRODY SPECJALNE

– Profesor Tadeusz Niezgoda
– Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich (woj. świętokrzyskie) – Dyrektor Z O Z dr n. med. Wojciech Przybylski
– Basen Perła (woj. świętokrzyskie) – Dyrektor Jacek Kania
– Pałac Pawłowice (woj. opolskie) – Właściciele Ewa i Benjamin Godyla
– Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. (woj. świętokrzyskie) – Prezes Wojciech Legawiec

2. NAGRODZONE GMINY

– Gmina Morawica (woj. świętokrzyskie) – Wójt Marian Buras
– Gmina Niemodlin (woj. opolskie) – Burmistrz Mirosław Stankiewicz
– Gmina Puławy (woj. lubelskie) – Wójt Krzysztof Brzeziński
– Gmina Sitkówka Nowiny (woj. świętokrzyskie) – Wójt Stanisław Barycki
– Gmina Stare Babice (woj. mazowieckie) – Wójt Krzysztof Turek
– Gmina Torzym (woj. lubuskie) – Burmistrz Ryszard Stanulewicz
– Gmina Wałcz (woj. zachodniopomorskie) – Wójt Piotr Świderski

3. NAGRODZONE MIASTA

– Miasto Katowice (woj. śląskie) – Prezydent Piotr Uszok
– Miasto i Gmina Połaniec (woj. świętokrzyskie) – Burmistrz Jacek Tarnowski
– Miasto i Gmina Staszów (woj. świętokrzyskie) – Burmistrz Romuald Garczewski
– Miasto i Gmina Szydłowiec (woj. mazowieckie) – Burmistrz Andrzej Jarzyński

4. NAGRODZONE POWIATY

– Powiat Bełchatowski (woj. łódzkie) – Starosta Szczepan Chrzęst
– Powiat Człuchowski (woj. pomorskie) – Starosta Aleksander Gappa
– Powiat Kamieński (woj. zachodniopomorskie) – Starosta Beata Kiryluk
– Powiat Lipnowski (woj. kujawsko-pomorskie) – Starosta Krzysztof Baranowski
– Powiat Nyski (woj. opolskie) – Starosta Adam Fujarczuk
– Powiat Przysuski (woj. mazowieckie) – Starosta Marian Niemirski
– Powiat Strzelecki (woj. opolskie) – Starosta Józef Swaczyna

5. NAGRODZONE PRZEDSIĘBIORSTWA

– Olimp Laboratories Sp. z o.o. Nagawczyna (woj. podkarpackie) – Prezes Stanisław Jedliński
– Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa (woj. świętokrzyskie) – Prezes Stanisław Skóra
– Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Końskich (woj. świętokrzyskie) – Prezes Wiesław Stępień
– Strunobet Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski (woj. opolskie) – Prezes Stanisław Wójcik
– Sufit System w Łodzi (woj. łódzkie) – Właściciel Marcin Ostrowski
– Zakład Mechaniki Przemysłowej ZAMEP Sp. z o.o. w Gliwicach (woj. śląskie) – Prezes Kazimierz Golec

Kliknij aby zobaczyć Patronaty

Zobacz Katalog

Zobacz film